Artykuł

Butik Brzuch Świata

Butik Brzuch Świata w Domach Mody "Modo". Brzuch Świata to zawsze szeroki wybór, modna odzież ciążowa Warszawa jak i atrakcyjne ceny. W naszej ofercie znajdziesz sukienki, suknie, jeansy najlepszych projektantów, zawsze idealnie dopasowane dla Twojej wygody. Brzuch Świata to profesjonalna pomoc i doradzcto aby ten wyjątkowy czas niósł za sobą również satysfakcję ze świetnego wyglądu. Odzież ciążowa Warszawa oferowana w naszej firmie to gwarancja świetnego wyglądu w każdej sytuacji. Brzuch Świata to moda ciążowa dla każdego. Posiadamy małe i duże rozmiary, dla kobiet w ciąży i tych karmiących. Zapraszamy do naszych Butików. 

Branco: kolekcja wiosna/lato 2013

Na mojej stronie znajdziesz, między innymi, odzież ciążową wiodącej na polskim rynku firmy Branco. Są to ubrania wykonane z elastycznych i niezwykle delikatnych materiałów, które idealnie sprawdzają się w tym szczególnym okresie, w jakim znajduje się przyszła Mama.

Doskonały krój i tkaniny najwyższej jakości wykluczają niewygodę i pozwalają, byś czuła się swobodnie przez cały dzień. A co najważniejsze, komfort idzie tutaj w parze z nowoczesnością – pożegnaj workowate fasony, przywitaj dobrze skrojone, podkreślające brzuszek stroje, w których będziesz wyglądała kobieco i atrakcyjnie.

Wiem doskonale, jak ważny jest dla Ciebie komfort noszenia ciążowych strojów, dlatego w moim sklepie znajdziesz tylko najlepsze, a przy tym atrakcyjne cenowo, kolekcje. Jestem pewna, że posłużą Ci one tak długo, jak tylko będzie mieścił się w nich Twój brzuszek :-) oraz przy kolejnej ciąży. Będziesz mogła nawet oddać je przyjaciółce, która podzieli ten niezwykły stan, w jakim się obecnie znajdujesz.

Najnowsze na stronie:

Sklep 1

       MODO Domy Mody

  • Łopuszańska 22, butik B24

Godziny Otwarcia:

MODO

  • Otwarte 7 dni w tygodniu
  • pon - sob 10:00 - 21:00
  • niedziela 10:00 - 20:00

Dane kontaktowe